Vaikystė – tai pojūtis, kad esi pasaulyje

Kai žemę apgaubia lapkričio sutemos, Miegėnų biblioteka tradiciškai pamini Šiaurės šalių literatūros savaitę. Tik šį kartą virtualiai. Šiais metais skaitymų tema buvo „Šiaurės šalys ir pasaulis“. Smagu matyti pasaulį per literatūrą, nes skaitymas suteikia fantastišką galimybę keliauti ir pažinti pasaulį. Į garsinius skaitymus klasėse susirinko ne tik priešmokyklinio amžiaus vaikai, bet ir pirmos, antros, trečios ir ketvirtos klasės mokiniai. Kartu su mokytojomis mokiniai skaitė ištraukas iš paveikslėlių knygos „Visi iki vieno“ (norv. Alle sammen teller), kurią sukūrė autorė ir iliustruotoja, norvegų rašytoja Kristina Roskifte. Vaikai atidžiai ir su malonumu klausėsi istorijų apie planetą, kurioje yra apie aštuoni milijardai gyventojų, – juk savo pasaulį kuriame visi kartu.

Bibliotekininkė Virginija